19 січ. 2018

Лекція в 10 класі

Лекція в 10 класі на тему: «Люди, що живуть з ВІЛ/СНІД». Підготував Камінський О.В. (Благодійна організація «100% життя»).
9 січ. 2018

Заходи до 74-ї річниці визволення Кіровограда від нацистських загарбників

Взяли участь в урочистому покладанні квітів на меморіальному комплексі «Фортечні вали» та до меморіальної дошки О. Кондакова.
26 груд. 2017

Новий Рік

Проведено новорічний захід для учнів 5-11 класів "Міс школи - 2017" та виставу "Ліс має таланти" для учнів початкової школи.
22 груд. 2017

Виховна година

22-го грудня проведено загальношкільну виховну годину на тему:«Правила поведінки під час новорічних свят та зимових канікул»
19 груд. 2017

День святого Миколая

До Дня святого Миколая проведено виставу для учнів 1-4 класів.
15 груд. 2017

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС проведено класні години спрямовані на інформування учнівської молоді про аварію на Чорнобильській АЕС та подвиг ліквідаторів наслідків аварії, у шкільній бібліотеці проведено тематичну виставку літератури та фотовиставку «Чорнобиль - біль тисячоліття», а також взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку Чорнобильської трагедії
13 груд. 2017

Дебати «Сучасний лідер українського суспільства»

В дебатах взяли участь: секретар міської ради Табалов А.О., депутати міської ради Краснокутський О.В. і Шамардіна К.О. та лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів міста.
8 груд. 2017

Тиждень права

В рамках Тижня права проведено Єдиний урок "До кожного права є свій обов'язок", виставку дитячих малюнків «Великі права маленької людини» та інформування «Правомірна поведінка. Співвідношення правових та моральних норм»
6 груд. 2017

Заходи до Дня Збройних сил України

Учні 8-х класів взяли участь у змаганнях «Веселі старти»; між учнями та вчителями проведено змагання з волейболу; в рамках міжнародної організації unicef проведено "Найбільший урок у світі" на тему: «Сила миру»; покладання квітів до меморіальної дошки О. Кондакову
6 груд. 2017

Лекція для учнів 4, 9 та 11 класів

Інспектор УПП Грінченко В.В. провів лекцію для 9-х та 11-х класів на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальності» і для учнів 4-х класів - «Права та обов'язки дитини».