15 лист. 2017

Екскурсія

Екскурсія 3-В класу в школу програмування та робототехніки. Учні дізнались, як створювати програми, бачили комп'ютерні ігри, які сворювали діти. Бажаючих запросили на безкоштовне навчання.
9 лист. 2017

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови учні 9-11класів, вчителі та адміністрація взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності "Наші пісні".
7 лист. 2017

100-річчя Жовтневої революції

Учні мали змогу дізнатись більше про Михайла Грушевського, зміст ІІІ та IV Універсалів Української Центральної Ради та про військові підрозділи доби Перших визвольних змагань.

Тиждень пожежної безпеки

З 06 по 10 листопада 2017 року розпочато Тиждень пожежної безпеки "Сірники не чіпай - вогонь не закликай!". Проведено інформування з правил пожежної безпеки, конкурси, кросворди та попереджувальні диктанти.

Допомога учасникам АТО

Учні підготували солодощі для військовослужбовців підшефної військової частини.
6 лист. 2017

Місячник української писемності та мови

В рамках Місячника української писемності та мови проведено: Інформування та вікторину "Острів мовних скарбів" , інформування "Великі українці" Виставку "Осінній карнавал від Ліни Костенко", Інформування «Мова - код нації», акція "Переходь на українську", інформування "Наймилозвучніші слова рідної мови", інтелектуальна гра "Юні мовознавці", Інформування «Сучасна українська література»
31 жовт. 2017

Halloween

Свято Halloween у 1-Г класі на уроці англійської мови. Учні активно попрацювали та отримали іменні сертифікати. Підготувала вчитель Зуєва Т. В.
27 жовт. 2017

Покладання квітів до річниці вигнання нацистских загарбників з України.

Покладання квітів до Алеї Слави загиблим героям АТО, яка знаходится на Рівненському кладовищі.
23 жовт. 2017

Екскурсія до Львова

18 та 19 жовтня учні 8-В, 9-Б та 11-А класів їздили на екскурсію до м. Львова. Побували в таких визначних місцях, як Музей-аптека, собор Святого Юра, гора Високий Замок, Личаківське кладовище а також підіймалися на Львівську ратушу, з якої бачили Львів з висоти пташиного польоту; спускались у копальню кави та пройшлися місцями, де відбувалися зйомки фільму "Три мушкитери".
13 жовт. 2017

День захисника України