Готуємось до ДПА

Керівникам навчальних закладів, учителям, випускникам, батькам

Збірник ДПА

Міністерство освіти і науки України отримує звернення громадян, зокрема, вчителів та батьків учнів, щодо нав’язування їм певними зацікавленими особами платних так званих «збірників завдань для державної підсумкової атестації » та «відповідей» до них.

Міністерство освіти і науки заявляє: нав’язування платних збірників освітянам, що передусім переслідує комерційну мету, є категорично неприйнятним. До того ж, використання збірників у школах як умова для проходження ДПА скасовано. Відтепер завдання для проведення державної підсумкової атестації укладаються навчальними закладами за рекомендаціями Міністерства освіти і науки (лист МОН № 1/9-21 від 20 січня 2015 року).

Інформуємо, що у Міністерстві юстиції України знаходиться нове Положення «Про проведення державної підсумкової атестації», а також Міністерством освіти і науки готуються відповідні методичні рекомендації.