9 лют. 2018

Виставка дитячих малюнків

Учні 2-Б класу підготували малюнки до казки В.Сухомлинського «Камінь»
2 лют. 2018

Виховна година

Проведено виховну годину на тему: «Правила поведінки під час пожежі. Запобігання виникнення пожеж від електричного струму та правила гасіння»
31 січ. 2018

Виставка творів Олександра Гавриленка

У Кіровоградському обласному художньому музеї відбулась персональна виставка творів Олександра Гавриленка «Краса на гончарному крузі».
29 січ. 2018

100-річчя бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня, виповнюється 100 років, як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність.
29 січ. 2018

«Олімпійський день здоров'я»

Учні 9-А, 9-Б та 8-Б класів взяли участь у спортивному святі «Олімпійський день здоров'я». Вітаємо 9-Б клас із зайнятим І місцем.
26 січ. 2018

День пам'яті жертв Голокосту

Проведено виховну годину "Пам'яті жертв Голокосту"; учні 11-А, 11-Б та 8-В класів переглянули фільм «День пам'яті жертв Голокосту»
26 січ. 2018

Лекція для початкової школи

Медична сестра провела лекцію для початкової школи «Епідемія кору в Україні. Симптоми та профілактика»
22 січ. 2018

Тиждень історії

В рамках Тижня історії проведено інформування до Дня Соборності України "Україна - незалежна, Соборна і неподільна", "Становлення української державності"
22 січ. 2018

Привітання ветеранів мікрорайону

Спільно з депутатом міської ради Р. Санасаряном.
19 січ. 2018

Виховна година

Проведено виховну годину до Дня визволення м. Кіровограда.