Зустріч з учасником АТО

Зустріч учнів 3-А, 5-Б, 6-А та 6-В класів з учасником АТО, військовослужбовцем підшефної військової частини.

Покладання квітів

Покладання квітів до пам'ятної дошки, розташованої на будівлі школи на честь випускника школи Кондакова О.В. учнями 7—Б класу.

Свято осені

Підготувала вчитель 1—Б класу Васільєва Н. О.

Інформування

Інформування до Дня українського козацтва. Учні дізнались цікаві факти про козаків, їх звички та якими були козацькі клейноди.

Козацькі забави

Вчитель 4-В класу Козаченко Т. Д. підготувала до Дня українського козацтва розважальну програму «Козацькі забави». Учні проявили як розумові здібності, так і фізичні.
12 жовт. 2017

25 років НВО №35

В залі Кіровоградської обласної філармонії відбувся святковий концерт з нагоди 25-річчя навчального закладу. Захід відвідали начальник управління освіти Лариса Костенко та міський голова Андрій Райкович.
6 жовт. 2017

Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Happy Гав для Сірка»

До Всесвітнього дня захисту тварин учні зібрали корм, крупи та ліки для тварин, що проживають у притулку.
6 жовт. 2017

Участь у навчаннях в рамках Всеукраїнського проектіу "Я можу врятувати життя!"

З метою підвищення безпеки життя школярів та попередження летальних випадків у школі, учні 10-11 класів взяли участь у навчаннях в рамках Всеукраїнського проекту "Я можу врятувати життя!"
4 жовт. 2017

Навчання в рамках Всеукраїнського проекту "Я можу врятувати життя!"

04 жовтня 201 року об 14:30 відбулось навчання для 15 учнів 10-11 класів в рамках Всеукраїнського проекту "Я можу врятувати життя!"
4 жовт. 2017

Профорієнтація

Представник Державної прикордонної служби України провів профорієнтацію для учнів 9-11 класів. Напрями підготовки: "Психологія", "Телекомунікації та радіотехніка", "Філологія", "Право", "Правоохоронна діяльність", "Автомобільний транспорт", "Безпека державного кордону".