5 груд. 2017

Захід в центральні міські бібліотеці

Учні 8-А та 8-Б класів відвідали захід в центральні міські бібліотеці «Солдат війни не вибирає»
4 груд. 2017

Олімпіада з трудового навчання

Вітаємо ученицю 10 класу, Загребельну Ірину, із ІІ місцем на олімпіаді з трудового навчання! Дякуємо учителю трудового навчання Яковлевій Наталії Дмитрівні за підготовку!
1 груд. 2017

День боротьби зі СНІДом

До Дня боротьби зі СНІДом проведено інформування. Учні дізнались про шляхи інфікування СНІДом, як визначити інфекцію, що означає Червона стрічка та як СНІД не передається.
24 лист. 2017

День пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв голодомору проведено тематичну виставку в бібліотеці, класну годину «З присвятою замордованим голодом...», виставку малюнків «Прости нас, пам'яте, прости!» та участь у скорботні ході присвячені Дню пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
24 лист. 2017

Лекція для учнів 9-х класів

В рамках волонтерської профілактичної роботи представники Міжнародної антинаркотичної асоціації провели лекцію для учнів 9-х класів на тему: «Вплив оточення на розвиток залежності».
21 лист. 2017

День Гідності та Свободи

В рамках Дня Гідності та Свободи проведено виховні години і лінійку пам'яті біля меморіальної дошки Олександра Кондакова.
20 лист. 2017

Встановлено спортивний майданчик

18 листопада 2017 року завдяки виграному проекту "Громадський бюджет" на території НВО №35 встановлено новий спортивний майданчик.
17 лист. 2017

Виховний захід «Українська мова – рідна мова»

Виховний захід у 2-Г класі «Українська мова - рідна мова». Учні розказували українські вірші, співали пісні, брали участь у конкурсах та іграх.

Тиждень дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху проведено інформування та класну годину «Ми - за безпеку руху!»
17 лист. 2017

Виховний захід «Будьте ввічливими!»

В рамках Місячника української писемності та мови проведено виховний захід «Будьте ввічливими!». Учні засвоїли правила телефонної розмови та прийому гостей.