3 лют. 2015

Навчання з ліквідації надзвичайної події

На база ЗОШ №35 рятувальники провели навчання з ліквідації надзвичайної події, пов’язаної з виявленням отруйної речовини.
29 січ. 2015

Семінар-практикум керівників гуртків науково-технічного напрямку позашкільних закладів міста

29 січня 2015 року в школі відбувся семінар-практикум керівників гуртків науково-технічного напрямку позашкільних закладів міста. З доповіддю виступили Горбунова Т.В., методист ЦМСПС та Свиридов В.В., керівник гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ "Дивосвіт". Учасники семінару взяли участь у майстер-класі, який провів Гавриленко О.В., керівник гуртка гончарства та відвідали шкільний музей М.І. Галєніщева-Кутузова.
21 січ. 2015

Пам’ятна лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки випускнику школи

21 січня напередодні Дня Соборності України в школі відбулася пам’ятна лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки випускнику школи КОНДАКОВУ Олександру Володимировичу, старшому солдату Збройних сил України, радисту радіогрупи 3-го окремого полку спеціального призначення. Захід розпочався із виконання Державного Гімну України, присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Представники релігійних конфесій освятили меморіальну дошку та помолились за загиблих воїнів і за мир та добробут в Україні. Після чого відбулось покладання квітів.
24 груд. 2014

Новорічна вистава

23 та 24 грудня 2014 року в актовій залі школи відбулась Новорічна вистава для учнів початкових класів. Художній керівник Світлана ЦВЯХ
4 жовт. 2014

ЗНО 2014

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ В 2014 РОЦІ! З 03 СІЧНЯ ДО 05 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ ТРИВАТИМЕ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ ОСІБ, ЯКІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ВСТУПАТИ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ!
23 квіт. 2013

Позакласний захід з використанням ІКТ

Позакласний захід з використанням ІКТ "Гості з іншої планети " для формування правильної постави учнів.