20 бер. 2018

Участь у квесті з інформатики

Учні 10 класу взяли участь у квесті з інформатики "Safe online 2018".
20 бер. 2018

«Спортивне місто - здорова нація»

Вчителі, батьки та діти взяли участь у змаганні «Спортивне місто - здорова нація».
16 бер. 2018

Зустріч з представником поліції

Цікава і змістовна зустріч відбулася між учнями 4 -Г та представником поліції.
16 бер. 2018

Виховна година

Проведено виховну годину для учнів 1-11 класів «З Кобзарем у серці»
15 бер. 2018

Зустріч із представником поліції

Зустріч відбулася між учнями 4 -Г класу та представником поліції. Реалії життя, вихід із різних ситуацій та безліч інших запитань.
15 бер. 2018

Участь в засіданні круглого столу

На базі Кіровоградської льотної академії НАУ проведено засідання на тему «Духовна спадщина нашого регіону у формуванні молодого покоління»
8 бер. 2018

Міжнародний жіночий день

Учні привітали вчителів з Міжнародним жіночим днем, на свято запрошено депутата міської ради Р. Санасаряна. Також проведено святковий концерт для учнів 5-11 класів.
6 бер. 2018

«Happy Мяв для Мурчика»

Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Happy Мяв для Мурчика». Учні зібрали корм та ліки для тварин, які проживають у притулку.
28 лют. 2018

Конференція

Проведено конференцію «100 порад учителеві за В.Сухомлинським»
27 лют. 2018

Cпівпраця з громадсько-просвітницькою організацією "Нова Надія"

З метою профілактики тютюнопаління та алкоголізму серед учнівської молоді представником громадсько-просвітницької організації «Нова Надія» проведено бесіду з учнями 7-х класів.