5 квіт. 2018

Участь у загальноміському заході "Величне свято Великодня"

Педагогічні працівники взяли участь у виставці «Великодній кошик», яка відбулась на площі біля міської ради.
30 бер. 2018

"Безпечні канікули"

Проведено розширену бесіду перед весняними канікулами.
28 бер. 2018

Заняття з елементами тренінгу

З учнями 4-Г класу проведено заняття з елементами тренінгу «Я і колектив». Підготувала Ворона Я. С.
26 бер. 2018

Квест "Останній інфомен"

Взяли участь 6-А , 7-Б , 8-А та 8-Б класи, а учні 10-го класу зустрічали команди на локаціях та давали їм завдання. Підготував вчитель інформатики Вергун І. В.
26 бер. 2018

Розважально-пізнавальна шоу-програма «Я люблю Україну»

Між учнями 5-х класів проведено розважально-пізнавальну шоу-програму «Я люблю Україну». Вітаємо 5-Б клас із зайнятим І місцем.
23 бер. 2018

Участь у міжнародному проектi "School Enterprise Challenge"

Учні 6 -х класів отримали сертифікат за активну участь у міжнародному проектi "School Enterprise Challenge".

Виховна година

Виховна година для учнів 1-11 класів на тему «Година Землі».

Зустріч з Іриною Хоменко

Зустріч 3-В класу з поетесою Кропивницького Іриною Хоменко.
22 бер. 2018

Виготовлення писанок

Урок трудового навчання у 1-А та 1-Б класах «Виготовлення писанок». Підготувала ЗДНВР Бондаренко Л.О.
21 бер. 2018

Семінар-практикум для заступників директорів з НВР

Семінар-практикум для заступників директорів з НВР, які відповідають за виховну роботу в закладі з проблеми: «Формування ключових компетентностей у процесі виховання учнів шляхом використання сучасних методів і технологій».