31 серп. 2018

Увага! Конкурс

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”, адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Попова 28/20.
18 черв. 2018

Проектна робота з геометрії

Проектна робота з геометрії учнів 8-В класу на тему «Союз гіпотенузи і катетів». Підготувала вчитель математики Цюпа І. В.
1 черв. 2018

Участь у Всеукраїнському конкурсі "IT Chance"

Учень 5-Б класу Шавінін Олександр зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "IT Chance" в номінації «Programming».
31 трав. 2018

Останній дзвоник

На свято завітали народний депутат України Дмитро Лінько та депутат міської ради Рафаєль Санасарян, який відзначив грошовою винагородою трьох кращих учнів: Домініка Хижняка, Олександра Сидорука та Михайла Лобуренка.
19 трав. 2018

«Єврофест - 2018»

Участь в обласному Фестивалі до Дня Європи «Єврофест - 2018»
16 трав. 2018

Літній табір

Літній табір "Дивосвіт" та школа парамедиків чекає на вас
15 трав. 2018

Участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!»

Учениця 7-А класу Домарацька Олександра взяла участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!». Підготувала вчитель образотворчого мистецтва Рожко А.В.
14 трав. 2018

Участь у благодійній акції «Подаруй книгу»

Учні початкової школи взяли участь у благодійній акції «Подаруй книгу». Акцію зі збору книг для сільських бібліотек Кіровоградської області провів Міжнародний благодійний фонд «Ти не один».
11 трав. 2018

Виховна година

Проведено виховну годину для учнів 1-4 класів на тему «Правила поведінки з безпритульними тваринами» та для учнів 5-11 - «Руху правила єдині, знати їх усі повинні».
8 трав. 2018

"Майбутній захисник України"

Керівники гуртка козацько-лицарського виховання "Юні патріоти" Платонов В.В. та Стоцька Т.І. взяли участь у VI міському військово-патріотичному конкурсі учнівської молоді «Майбутній захисник України»