4 трав. 2018

Тиждень початкової школи

В рамках Тижня початкової школи проведено виставку дитячих поробок «Умілі ручки» та дитячих малюнків «До 100-річчя В.О. Сухомлинського»
4 трав. 2018

День пам'яті та примирення

Проведено виховну годину для учнів 1-11 класів на тему «День пам'яті та примирення і перемога над нацизмом у Другій світовій війні»; спільно з депутатом міської ради Р. Санасаряном привітали ветеранів мікрорайону з Днем пам'яті та примирення; класний керівник 10 класу Хлєбнікова О.Ю. організувала покладання квітів до меморіальної дошки Кондакова О.В.; керівник театрального гуртка "Прем'єра" Цвях С.К. провела культурно-мистецький захід «Діти війни»
30 квіт. 2018

Участь у конкурсі молодих дизайнерів «Палітра моди»

Наші учениці 9-11 класів взяли участь у Ювілейному 20-му конкурсі молодих дизайнерів «Палітра моди», який відбувся У КДПУ ім.В. Винниченка. Були представлені дві колекції: 1. «Квіткова мрія», 10 моделей. 2. «Ангелія», 6 моделей.
27 квіт. 2018

Всеукраїнський конкурс читців сонетів Уільяма Шекспіра

Учениця 10 класу Євтушенко Тетяна взяла участь у фінальному турі Всеукраїнського конкурсу читців сонетів Уільяма Шекспіра, який проходив у Центральноукраїнському педагогічному університеті ім. В.Винниченка і увійшла в дев'ятку найкращих. Вітаємо нашу фіналістку! (Підготувала ученицю вчитель англійської мови Медведєва В.М.)
26 квіт. 2018

Проведення заходів пов'язаних з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

У шкільній бібліотеці проведено викладку літератури "Чорнобильська трагедія", інформування для учнів 1-11 класів на тему "Тривожні дзвони Чорнобиля", класну годину для учнів 1-11 класів на тему "Чорнобиль - наш біль", а також взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника Жертвам Чорнобилю.
25 квіт. 2018

Участь у соціальному проекті

Учні 10 класу долучились до участі у соціальному проекті "Всеукраїнський правовий диктант"
19 квіт. 2018

День цивільного захисту

В рамках Дня цивільного захисту проведено урок безпеки «Правила поведінки при виявленні невідомих предметів»; урок з правил надання долікарської допомоги (підготували вчителі з предмету ЗВ Слєжов Ю.Г. та Дюрова О.М.); єдину класну годину «Жити цікаво та безпечно»; учні 5-8 класів переглянули відеофільм «Знати, щоб вижити»; учні 5-х та 6-х класів взяли участь у спортивні естафеті «Веселі старти» (підготували вчителі фізичної культури Мунтян О.О., Сичова Т.М. та Платонов В.Д); учні 1-4 класів відвідали виставку пожежної техніки; учні 4-11 класів мали змогу поспілкуватись з військовослужбовцями військової частини А0860 та переглянули відеофільм «Основні засоби захисту населення в надзвичайних ситуаціях»
18 квіт. 2018

Участь у загальноміській акції «1000 дерев для міста»

В рамках загальноміської акції «1000 дерев для міста» учні 1-11 класів висадили на території школи 60 саджанців.
16 квіт. 2018

Лекція для учениць 6-х класів

Для учениць 6-х класів проведено лекцію на тему: «Статеве дозрівання та особиста гігієна дівчаток»
12 квіт. 2018

Шкільні офіцери поліції

У школах Кропивницького працюють шкільні офіцери поліції. Їх ще називають Шопи. Вони навчатимуть учнів безпечній поведінці в різних ситуаціях і допомагатимуть вирішувати конфлікти у шкільних колективах.