22 лют. 2018

Тиждень зарубіжної літератури, російської мови та художньої культури

В рамках Тижня зарубіжної літератури, російської мови та художньої культури проведено виставку дитячих малюнків «Світ казок», «У світі художньої літератури»
21 лют. 2018

Курси бібліотекарів

На базі школи проведено практичні заняття для здобувачів освіти курсів бібліотекарів закладів освіти.
20 лют. 2018

Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні проведено інформування та національно-патріотичний захід «З Україною в серці»
16 лют. 2018

Ляльковий театр

Учні початкової школи відвідали виставу Черкаського академічного обласного театру ляльок «Півник і Соняшник»
15 лют. 2018

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Взяли участь у покладанні квітів та урочистій ході від площі Героїв Майдану до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам всіх поколінь Кіровоградщини та провели інформування: «Афганістан - трагічна пам'ять»

Тиждень безпеки життєдіяльності

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності проведено класну годину та інформування "Найбільше багатство - здоров'я",а також безкоштовне тестування стоп на наявність або відсутність ознак плоскостопості методом отримання відбитка стопи і з подальшими індивідуальними рекомендаціями.

Олімпіада з трудового навчання

Вітаємо ученицю 10 класу Загребельну Ірину та вчителя трудового навчання Яковлеву Наталію Дмитрівну з призовим ІІІ місцем у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання! Бажаємо подальших творчих успіхів!

Тиждень іноземної мови

В рамках Тижня іноземної мови проведено інформування «Навіщо вчити англійську», «Американські та англійські письменники і поети», у 1-А класі - урок-подорож «Веселе місто Алфавіт» (підготувала Бутерус-Гаврилова Ганна Олексіївна), у 1-Г класі - урок "Мої улюблені іграшки" (підготувала Зуєва Тетяна Василівна), у 10 класі проведено конкурс читців сонетів Шекспіра (підготували Дроздова Т.Ф. та Медведєва В.М.), урок-екскурсія у 10 класі «В музеї мистецтв» (підготувала вчитель англійської мови Медведєва Віолетта Миколаївна), інформування до Дня святого Валентина «Свята та традиції»,«Англомовні країни та їх визначні місця»
12 лют. 2018

Міські змагання із спортивних ігор

З 12 лютого розпочато міські змагання із спортивних ігор серед школярів закладів загальної середньої освіти.
9 лют. 2018

Концертна програма від Кіровоградської обласної філармонії

В рамках проекту «Відкриваємо нові таланти» до нас завітала Кіровоградська обласна філармонія з тематичною концертною програмою до Дня закоханих.