Кіровоград. Школа № 35

Сторінка логопеда

МОЄ  ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО:

СЕКРЕТИ  ПРОФЕСІЙНОЇ  МАЙСТЕРНОСТІ:

ü    Віра в життя, науку, в себе, в дитину

ü    Намагаюся навчати якісно, цікаво, доброзичливо, посильно, систематично, вимогливо

ü    У будь-якій справі дію за правилом: "Від майстерності вчителя до успіху учнів!"

МІЙ  ПОГЛЯД  НА  СВІТ

Мій погляд на світ ... Він різнокольоровий. І це різнобарв'я мені хочеться подарувати дітям. Показати, що навіть мовленнєві проблеми можна долати, що називається  "з вогником". Саме тому, намагаюся проводити не просто заняття, а заняття-ігри, заняття-подорожі, заняття-пригоди. Ну а коли не дуже ладяться справи, то кажу собі « Dum spiro, spero!» (Поки дихаю, сподіваюся!)

Мій погляд на світ ... Він починається з посмішки. З посмішки людям: тим, з ким я зустрічаюся у справах або просто так!

Пам'ятаєте, як у добрій дитячій пісеньці: «Від посмішки стане всім світліше"!

І коли у відповідь я бачу посмішку, значить, ранок, день, вечір пройшли не даремно!

"Посміхайтеся, панове, посміхайтеся"!

Мій погляд на світ ... не світ крутиться навколо мене, а я прийшла у світ. Тому намагаюся пізнати його і себе в ньому ...

Лікар працює з хворобою, священик – з гріхами, педагог – з ідеалами, психолог – з ілюзіями… а чи знаєте ви професію, в якій поєднувались би МИЛОСЕРДЯ медицини, МУДРІСТЬ педагогіки і ПРОЗОРЛИВІСТЬ психології? Так… всі ці якості є невід’ємними складовими особистості справжнього ДЕФЕКТОЛОГА, ЛОГОПЕДА.

Мабуть особливості професії спонукали до створення власної методики швидкого навчання дітей свідомому читанню, яка вивчена Центром методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради.

А загалом проводжу  групові та індивідуальні заняття з дітьми, що потребують допомоги в оволодінні усним та писемним мовленням, надаю консультації вчителям та батькам з питань своєчасного виправлення мовленнєвих недоліків.

Логопедичний пункт при Кіровоградській ЗОШ (І-ІІІст.) №35 працює

щоденно з 11.00 до 15.00.

ЗАВІТАЙТЕ!

ТУТ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ВИРІШИТИ ВАШІ ПРОБЛЕМИ.