23 січ. 2020

Лекція на тему "Репродуктивне здоров'я"

Лекція від практичного психолога з відділу "Клініка, дружня до молоді" на тему "Репродуктивне здоров'я " для учнів 8-х та 9-х класів.
23 січ. 2020

Створення колажу в рамках Тижня здоров'я

З 6-В класом проведено роботу в командах. Учні створювали колажі на тему "Здоров'я обирай і життя не втрачай"
22 січ. 2020

День Соборності України

Участь в урочистій церемонії покладання квітів Героям Небесної Сотні, Т. Шевченку та В. Винниченку.
21 січ. 2020

Тиждень здоров'я

В рамках Тижня здоров'я проведено виставку дитячих малюнків та інформування.
14 січ. 2020

Віншування на Старий Новий рік.

Вихованці гуртка "Національно-патріотичного виховання" привітали учнів школи зі Старим Новим роком.
9 січ. 2020

Привітання ветеранів мікрорайону

Спільно з депутатом міської ради Р. Санасаряном привітали ветеранів мікрорайону з 76-ю річницею визволення міста від нацистських загарбників та надали їм посильну допомогу.
24 груд. 2019

Новорічна вистава

Вистава для учнів середньої і старшої школи "Вечори на хуторі біля Диканьки"
21 груд. 2019

Конкурс "Я малюю Україну"

Домарацька Олександра 9-А клас, Долина Юлія - 8-А клас, Козирєва Алла 5-А клас взяли участь у творчому конкурсі «Я малюю Україну».
11 груд. 2019

Лекці «Стоп насильству»

Представник Кропивницького інституту державного та муніципального управління Гордуз Олена Анатоліївна провела лекцію для учнів 9-х класів «Стоп насильству».
10 груд. 2019

Тиждень зарубіжної літератури та російської мови

З 2 по 6 грудня в рамках Тижня зарубіжної літератури та російської мови проведено виставки, ігри, літературні вітальні тощо.