20 лют. 2020

Педагогічна практика для вчителів географії, здобувачів освіти КОІППО ім. Василя Сухомлинського

20 лютого на базі НВО № 35 м. Кропивницького відбулася педагогічна практика для вчителів географії, здобувачів освіти КОІППО ім. Василя Сухомлинського. Цікаво, творчо, креативно презентувала свій досвід вчитель географії Тоток Тетяна Анатоліївна. Здобувачі освіти мали нагоду відвідати урок у 7 класі , познайомитися з результатами роботи учнів 6 класу над інтегрованим проектом "Вулкани". Дякуємо всім за підготовку і гарну роботу.
14 лют. 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Класний керівник 9-Б класу організувала покладання квітів до меморіальної дошки О. Кондакова. Інформування до річниці виведення військ з Афганістану.

Виставка

Учні підготували стінгазети та валентинки до Дня закоханих.

Святковий концерт до Дня святого Валентина

Кіровоградська обласна філармонія провела святковий концерт до Дня св. Валентина.

ProfНавігатор

Профорієнтаційний проект для батьків учнів 9-х класів 27 лютого 2020 року о 17.00 в актовій залі ЦДПУ ім. В Винниченка (головний корпус)
13 лют. 2020

Картка Юніора

Контроль входу та виходу зі школи з Карткою Юніора.
31 січ. 2020

Змагання з волейболу

Вітаємо збірну команду юнаків НВО#35 в першості міста з волейболу , 3 місце !
30 січ. 2020

Тиждень історії

В рамках Тижня історії проведено виставки, інформування тощо.
30 січ. 2020

День пам'яті Героїв Крут

Інформування для учнів середньої та старшої школи "Крути - ми пам'ятаємо!" До Дня пам'яті Героїв Крут класний керівник 6-В класу Т.Зуєва організувала покладання квітів О.Кондакову. Участь у мітингу та покладанні квітів до пам'ятної дошки братам Шульгіним.
23 січ. 2020

National Geographic Learning Ukraine

Учні 6-В класу отримали іменні сертифікати та чудову навчальну літературу для уроків англійської мови.