20 трав. 2020

Поради велосипедистам
18 трав. 2020

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 18 по 22 травня проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності на теми «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!», «Рушаєш у дорогу чи далеку путь – про правила дорожні не забудь!» та День цивільного захисту.
18 трав. 2020

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.
16 трав. 2020

День пам'яті жертв політичних репресій

Щорічно цей день відзначається у третю неділю травня для вшанування пам'яті загиблих від політичних репресій, а також привернення уваги суспільства до трагічних подій
14 трав. 2020

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ПЕРЕНЕСЕННЯ

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 22 травня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується. Дати проведення пробного ЗНО буде визначено до 21 травня 2020 року.
8 трав. 2020

8-9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ Й ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Новим символом з 2014 року є квітка маку. Дизайн маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. Детальніше про мак як символ пам'яті жертв війни за лінком. Зараз війна забирає молодих хлопців на сході України. З нагоди Дня Перемоги волонтери з People's Project створили зворушливий кліп, в якому проведені паралелі між Другою Світовою війною та нинішньою російською агресією проти України.
4 трав. 2020

Пам’ятаємо та перемагаємо!

У 2014 році Україна приєдналася до європейської традиції вшанування 8 та 9 травня Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги. Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги став червоний мак.
4 трав. 2020

До уваги вчителів та батьків закладу

Шановні колеги та батьки учнів! Вашій увазі для ознайомлення лист Управління освіти Міської ради міста Кропивницького
27 квіт. 2020