Семінар-практикум керівників гуртків науково-технічного напрямку позашкільних закладів міста

29 січ. 2015
29 січня 2015 року в школі відбувся семінар-практикум керівників гуртків науково-технічного напрямку позашкільних закладів міста. З доповіддю виступили Горбунова Т.В., методист ЦМСПС та Свиридов В.В., керівник гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ "Дивосвіт". Учасники семінару взяли участь у майстер-класі, який провів Гавриленко О.В., керівник гуртка гончарства та відвідали шкільний музей М.І. Галєніщева-Кутузова.