29 вер. 2015

Посвята в п’ятикласники

Відбулася урочиста посвята в п’ятикласники

Сокіл "Джура"

В рамках національно-патріотичного виховання учнівської молоді, з метою формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я учнів, виховання поваги до народних традицій та національних цінностей українського народу та підготовки юнаків до служби в Збройних Силах України було проведено військово-патріотичну спортивну гру «Сокіл» («Джура»).
24 вер. 2015

Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!

Вже традиційно, кожен новий навчальний рік починається з Тижня знань Правил дорожнього руху «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!», де учням ще раз нагадують про правила безпеки життєдіяльності.

Гордимося й пам’ятаємо…

В рамках Місячника вшанування пам’яті героям АТО «Збережемо пам'ять про подвиг» учні школи відвідують Алею слави на Рівнянському кладовищі, де поховані воїни-герої, які поклали свої голови за незалежність і цілісність України.
1 вер. 2015

Свято Першого дзвоника

Перший дзвоник знову зібрав нашу дружню шкільну родину. На святкову лінійку зібралося чимало гостей, вчителів, учнів та їх батьків.
26 черв. 2015

Довіряй ЗСУ!

Довіряй ЗСУ! Автор: Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА
25 черв. 2015

Про поширення суспільно важливої інформації

Відповідно до положень пункту 4.11 стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України від 26.05.2015 р. № 287, Міністерство інформаційної політики України як центральний орган виконавчої влади,
20 трав. 2015

ЗАПРОШЕННЯ

ЗАПРОШЕННЯ з 02 червня 2015 року по 19 червня 2015 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області буде
22 квіт. 2015

виставки-ярмарка «Весняний книговир»

23.00.15р під патронатом голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, видавництва "Імекс-ЛДТ", ГО "Спілки підприємців Кіровоградської області" відбудеться виставка-ярмарок
13 лют. 2015

Спортивні досягнення

Вітаємо збірну команду школи за зайняте ІІ місце у чемпіонаті міста з волейболу серед юнаків.