Сокіл "Джура"

24 вер. 2015
В рамках національно-патріотичного виховання учнівської молоді, з метою формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я учнів, виховання поваги до народних традицій та національних цінностей українського народу та підготовки юнаків до служби в Збройних Силах України було проведено військово-патріотичну спортивну гру «Сокіл» («Джура»).

9-11 класи нашої школи продемонстрували свої фізичні здібності у різноманітних видах спорту: вогнева підготовка, стройова підготовка, підтягування на перекладині, човниковий біг, надання першої долікарської допомоги, метання на відстань, шведська естафета.

Кожен виступ був наповнений духом справжнього патріотизму, мужності та козацьких традицій, любові до свого краю та Батьківщини.