5 грудня - Міжнародний день волонтерства

5 груд. 2021
Волонтерство — добровільна допомога у вирішенні чи пом’якшенні соціальних проблем. Кожен може проявити ініціативу долучитися до волон

«Любити і допомогати» – девіз всіх, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та участі. А також – турботи, самовіддачі та доброти. Саме ці почуття, які неможливо виховати ніякими інструкціями та законам, притаманні волонтератерського руху, усвідомлюючи, що за це ніхто не платить грошей. Волонтерсво –  це дуже хороша та корисна справа. Наш заклад також долучений до цього масштабного проєкту.

В жовтні учні закладу взяли участь в благодійній акції «Щаслива лапа». Для тварин зібрали корм, крупи, іграшки, зшили підстилки.

В  жовтні учні закладу взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям».

В листопаді в закладі проходила благодійна акція «Іграшка кожній дитині»