Дистанційне навчання у закладі

11 бер. 2022
З 14 березня 2022 року відновити освітній процес у закладі для учнів 1-11 класів за дистанційною формою навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 08 вересня 2020 року № 1115, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224.

Шановні колеги, батьки, діти!
Незважаючи на те, що в Україні йде війна, українські діти повинні вчитися. З 14 березня 2022 року відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста за дистанційною формою.
Чекаємо наших учнів. Батькам чи представникам дітей-переселенців, які хочуть долучитися до навчання, потрібно подати заяву до закладу освіти № 6.
Щиро дякую всім за згуртованість у цей нелегкий для нас час: і тим, хто боронить нашу Україну, і тим, хто готує обіди для наших захисників, і тим, хто допомагає переселенцям з інших регіонів нашої країни, чергує в закладах освіти та надає іншу посильну допомогу.
Разом ми переможемо!