Свято Останнього дзвоника

31 трав. 2023
Останній дзвоник в Інноваційній гімназії

Останній дзвоник

Останній дзвоник приносить різні емоції: для когось він лунає радісно, а для когось сумно. Не залишає байдужим його дзвінкий спів нікого: ні дітей, ні дорослих.

Задзвенів мелодією веселощів та смутку 31 травня дзвоник і в стінах Інноваційної гімназії.

Веселим спів дзвіночка став для школярів, які після гарного літнього відпочинку повернуться за парти до рідної школи. Ноти суму ж прозвучали для випускників 9-х та 11 класів, які востаннє сіли за парти в рідних класах, востаннє були маленькими хлопчиками та дівчатками для своїх вчителів. Наступний їхній крок веде за стіни звичної і рідної серцю школи, веде в доросле життя. Та вчителі завжди будуть пам’ятати їх, пишатися їхніми успіхами та радіти кожній зустрічі.

Свято Останнього дзвоника пройшло цікаво, барвисто. Учні та педагогічний колектив підготували вітальні номери, долучилися до флешмобу «Об’єднані у центрі України». Під гаслом «Дрони для Перемоги – квіти після Перемоги» діти, батьки та педагогічний колектив замість квітів на лінійку провели збір коштів на дрони для ЗСУ. Наша школа є постійною учасницею волонтерського руху, тож всі були щасливими долучитися до такої чудової акції. Також під час урочистої лінійки було нагороджено учнів школи – призерів конкурсів та олімпіад.

Останній дзвоник залишив у серцях багато емоцій, думок, щастя та хвилювань. Але найсвітлішою свічкою в серці кожного, хто був на святі, стала свічка надії. Надії на те, що наступного року свято Останнього дзвінка буде проводитися уже під мирним небом. І віра в це окриляє кожного з нас.