День Європи

12 трав. 2023
"Кіровоградщина Європейська"

СВЯТКОВА ПРОГРАМА «КІРОВОГРАДЩИНА ЄВРОПЕЙСЬКА»
12 травня учні євроклубу «Святкова веселка» приєдналися до заходів « Кіровоградщина Європейська»
 Значне місце у вихованні та навчанні майбутнього покоління нашою гімназією має євроклуб «Європейська веселка». У рамках проекту «Європа без кордонів» учні – члени клубу – брали участь у конкурсах малюнків і плакатів «Країни Європи моїми очима» та конкурсі відеопрезентацій «Євросоюз очима молоді». Також у рамках довгострокового проекту «Європа без кордонів» було підготовлено та презентовано проект «Крокуємо до Європи». Важливою складовою у навчанні та вихованні наших учнів є складова STEM. STEM освіта – це сучасний підхід до опанування інноваційних технологій, поєднання креативності, природничих, математичних та технічних знань.
За участь у Єврофесті команда отримала подяку та подарунки.