9 листопада - День української мови та писемності

9 лист. 2021
Декада української мови та писемності

День української писемності та мови

9 листопада – це той день, що згуртовує українців навколо рідного слова. Саме в День української писемності та мови на всіх платформах Суспільного мовлення транслюється Радіодиктант національної єдності. Спробувати свої сили може кожен. Не тільки школярі та студенти випробовують себе – дорослі теж охоче пишуть диктант.

Мова – це не тільки засіб спілкування. Мова – це душа народу. Не дарма визначна українська поетеса Ліна Костенко зауважила: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».

Для наших учнів українська мова – це не просто слова, які вони чують від учителів. Для кожного з них мова – це світогляд народу, його духовність та історичний досвід, культура, традиції та національна свідомість.