Історія закладу

Першим директором нашого закладу був Бондарець Сергій Дмитрович.

У 1994-2002 роках школа працювала під керівництвом Катренка Анатолія Миколайовича, депутата міської ради.

У 2002-2008 роки педагогічним колективом керувала адміністрація у складі: Проценко Любові Іванівни, директора школи, відмінника освіти України, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя; Дехтяренко Валентини Дмитрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста; Шинкаренко Людмили Сергіївни, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста, відмінника освіти України, депутата міської ради; Новікової Олени Петрівни, заступника директора з виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя, відмінника освіти України.

З березня 2008 року школа працювала під керівництвом директора школи Бабака Т.С. та Бойченко В.А. заступника директора  з навчально-виховної роботи, спеціаліста першої категорії, Дехтяренко Валентини Дмитрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста; Новікової Олени Петрівни, заступника директора з виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя, відмінника освіти України.

З 2016 року школа працювала під керівництвом директора школи Конопата  Ю.О.

З жовтня 2018 року школа працює під керівництвом Бондаренко Людмили Олександрівни.

В перший рік у школі навчалось 1770 учнів у 61 класі,
у 1995-1996 році в школі було 79 класів, в яких навчалось 2337 учнів.
У 2003/2004 навчальному році школа налічувала 46 класів, 1261 учень.
У 2008-2009 навчальному році  школа має 30 класів, в яких навчається 786 учень.

За 16 років існування школу закінчили 2466 учнів дев'ятих класів та 1059 одинадцятикласників.

50 учнів були нагороджені золотими і срібними медалями.

Щороку понад 90% випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації.

В школі працює 9 методичних об'єднань учителів і дві творчі групи.

Планування методичної роботи здійснюється на діагностичній основі і спрямовується на реалізацію єдиної методичної проблеми "Підвищення педагогічної майстерності вчителів шляхом впровадження нових технологій навчання, елементів ППД".

Методична рада школи намагається підтримувати всі прояви творчості вчителів. У вересні в школі пройшли уроки пам'яті В.О.Сухомлинського, у жовтні - літературний конкурс серед учнів 5 - 6 класів "Я складаю казку", у листопаді - конкурс малюнків до казок видатного педагога. Особливо вдало проходить реалізація ідей В.О.Сухомлинського щодо формування розумових здібностей учнів. З цієї проблеми в школі існує система роботи, що включає в себе розгляд цього питання на педагогічній раді, засіданнях МО, створення профільних класів, роботу з обдарованими учнями, активну участь школярів у предметних шкільних, міських, регіональних, обласних олімпіадах, проведення предметних тижнів, конкурсів, вікторин.

Щороку учні школи займають чимало призових місць на міських олімпіадах.
Журі предметних олімпіад традиційно відмічає високий рівень знань наших школярів, уміння нестандартно мислити, творчо застосовувати набуті знання у географії, біології, історії, правознавства, хімії.
Серед переможців олімпіад вихованці вчителів: Тоток Т.А.,Медведєва В.М. , Василенко А.І., Новікової О.П.,  Цюпи І.В.

Методична рада постійно веде пошук сучасних форм і методів роботи з учителями і вихователями, прагне включити їх в активну діяльність. У цьому допомагають такі форми методичної роботи як засідання методичних об'єднань, творчих груп, семінари-практикуми, консультації.

Велику увагу приділяє методична рада організації курсової перепідготовки вчителів.