Кропивницький. НВО № 35

До відома батьків

До уваги батьків, діти яких будуть йти до 10 класу з 01.09.2021 року

ШАНОВНІ   БАТЬКИ   МАЙБУТНІХ ДЕСЯТИКЛАСНИКІВ!

Запрошуємо Вас зареєструвати  Вашу дитину до десятого класу нашого закладу
Алгоритм дій для учнів/батьків при здійсненні реєстрації у 10-й профільний клас:
  • Крок 1. Перейдіть за посиланням: https://prof.osvita-mrk.gov.ua/
  • Крок 2. Оберіть профіль навчання, який вас зацікавив.

Профільне навчання  у  10-х класах НВО № 35 у 2021-2022 н. р. буде здійснюватися  за напрямами:
  1. філологічним: 10 – А клас – філологічний профіль (укр. філологія),
  2. природничо-математичний: 10 – Б клас – математичний профіль,
  3. історичний: 10-В клас – історичний профіль.
  • Крок 3. На екрані з’явиться перелік закладів загальної середньої освіти, де обраний Вами профіль навчання функціонує.
  • Крок 4. Оберіть заклад освіти.
​Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»
  • Крок 5. Праворуч відображено знак реєстрації, натисніть на нього та заповніть реєстраційну форму.
  • Крок 6. Натисніть «Зареєструвати».

Вашу заяву буде прийнято адміністратором закладу, який зв’яжеться з Вами, повідомить про результати розгляду та надасть роз’яснення щодо форми подачі документів.
Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо інформація у заяві не відповідатиме оригіналу документів, то заява буде анульована.
Заяву в електронному вигляді можна подати лише до одного закладу загальної середньої освіти.
Увага! Усі дані у системі захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори закладів. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних Вашої дитини не мають.

До уваги батьків, діти яких будуть йти до 1 класу з 01.09.2021 року

З 01 вересня 2020 року відкритий доступ до електронної реєстрації дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти міста.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 управління освіти не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначає дату початку приймання заяв про зарахування.
До 01 травня 2021 року заявка, яка надходить до системи, знаходитися «На розгляді», після визначеної дати початку приймання заяв про зарахування - статус «Підтверджена».

ШАНОВНІ   БАТЬКИ   МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Запрошуємо Вас зареєструвати  Вашу дитину до першого класу нашого закладу

Нагадуємо,  що на першочергове  зарахування  мають право:

• Діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування
  • Діти, які є братами та/або сестрами учнів нашого закладу
  • Діти працівників  закладу освіти

Для зарахування переходимо за посиланням krop.osvita-mrk.gov.ua, обираємо  наш заклад «Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» та виконуємо наступні дії:

• Крок 1. При натисканні на назву закладу з’явиться електронний бланк заяви для вступу до 1 - го класу
  • Крок 2. Заповніть заяву
  • Крок 3. Натисніть «Зареєструвати»
  • Вашу заяву буде прийнято адміністратором закладу, який зв’яжеться з Вами, повідомить про результати розгляду та надасть роз’яснення щодо форми подачі документів

Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини до школи інформація у заяві не буде відповідати оригіналу документів, то заява буде анульована.

Увага! Усі дані у системі захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних Вашої дитини не мають.

Про прийом дітей до 1 класів
на 2021-2022 н.р.