14 жовтня - День захисників і захисниць України

14 жовт. 2021
День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України. З 2015 року є державним святом. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ «Про День захисника України» від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Напередодні 14 жовтня учні 4-го, та 5-го класу їздили на екскурсію до 3 полку спеціального призначення , де відвідали музей, який відображено історію полку від минулого та сучасності. Маленькі патріоти вшанували пам’ять захисників на України.

В закладі відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) серед 5-их класів,  проведений  квест «Як козаки по сіль ходили». Весело та пізнавально учні провели час.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.