ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ДЕСЯТИКЛАСНИКІВ!

11 бер. 2021
Запрошуємо Вас зареєструвати Вашу дитину до десятого класу нашого закладу

Алгоритм дій для учнів/батьків при здійсненні реєстрації у 10-й профільний клас:

Крок 1. Перейдіть за посиланням: https://prof.osvita-mrk.gov.ua/

Крок 2. Оберіть профіль навчання, який вас зацікавив.

Профільне навчання  у  10-х класах НВО № 35 у 2021-2022 н. р. буде здійснюватися  за напрямами:

1. філологічним: 10-А клас – філологічний профіль (укр. філологія),
  2. природничо-математичний: 10-Б клас – математичний профіль,
  3. історичний: 10-В клас – історичний профіль.

Крок 3. На екрані з’явиться перелік закладів загальної середньої освіти, де обраний Вами профіль навчання функціонує.

Крок 4. Оберіть заклад освіти.

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Крок 5. Праворуч відображено знак реєстрації, натисніть на нього та заповніть реєстраційну форму.

Крок 6. Натисніть «Зареєструвати».

Вашу заяву буде прийнято адміністратором закладу, який зв’яжеться з Вами, повідомить про результати розгляду та надасть роз’яснення щодо форми подачі документів.

Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо інформація у заяві не відповідатиме оригіналу документів, то заява буде анульована.

Заяву в електронному вигляді можна подати лише до одного закладу загальної середньої освіти.

Увага! Усі дані у системі захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори закладів. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних Вашої дитини не мають.