Зірка пам'яті

Місце проведення

Відповідальний

1.

Проведення літературно-мистецьких виставок на базі шкільної бібліотеки «Україна в умовах незалежності. Від 1991 року до сьогодення».

19серпня –

1 вересня

2016 р.

2.

Проведення інформаційно-просвітницької вітальні «Історія Незалежності у фактах та подіях. Хроніки української незалежності»

22 – 23 серпня 2016 р.

3

«Естафета злагоди»:виготовлення власноруч поробок, іграшок, сувенірів з використанням народних традицій, національної символіки для обміну з однолітками та передачі їх воїнам-захисникам в зону АТО

01 – 09 вересня 2016 р.

ПЦ «Дивосвіт»

Рожко А.В. Свиридов В.В. Яковлєва Н.Д.

4

Родинна гра-подорож для учнів початкової школи, присвячена здобуттю Україною незалежності «Які нові назви вулиць, пам’ятники, меморіальні дошки, музеї з’явились у твоєму місті після 24 серпня 1991 року?»

01 – 09 вересня 2016 р.

1-4 класи

Класні керівники 1-4 класи

5.

Круглий стіл для лідерів та активу шкільного парламенту на тему «25 річниця незалежності України: здобутки. проблеми, перспективи»

22 серпня 01вересня 2016 р.

Учнівський парламент

Стоцька Т.І. Покалюхіна Т.В., педагоги-організатори

6

Тематичні бесіди, присвячені історії Державного Прапора України та державних символів України

22 – 23 серпня 2016 р.

7.

Виставка-презентація дитячих робіт «Люблю тебе, мій рідний краю!»

22 серпня – 01 вересня 2016 р.

Вестибюль школи

Рожко А.В. Свиридов В.В.

На виконання листа управління освіти Кіровоградської міської ради від 13 січня 2012 року №120/1-01-09  розпочалася обласна акція "Зірка пам'яті".

Метою якої є надання допомоги учнями ветеранам Другої світової  війни 1939-1945 років, активізація участі учнів школи в обласній акції «Зірка пам’яті»

День примирення 2012рік

Виступає ветеран Другої світової війни В.М.Чуйков

Акція "Пам'ятати.Відродити.Зберегти."

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10.07.2009

№ 647 "Про проведення Всеукраїнської молодіжної акції "Пам'ятати.Відродити. Зберегти", відповідного розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10.07.09 р. № 438-р  "Про затвердження заходів у рамках проведення Всеукраїнської акції "Пам"ятати. Відродити. Зберегти" на 2009-2015 роки" та з метою сприяння соціальному становленню та розвитку учнів, виховання у них поваги до національних, історичних і культурних цінностей, школа взяла участь у Всеукраїнській акції "Пам'ятати. відродити. Зберегти." з 19 по 22 червня 2012 року (4 денна польова експедиція по 1-й лінії оборони м. Київа у 1941 році).

Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Меморіальний комплекс.

хутір Мриги. Пам'ятний знак.

Капличка хутір Мриги

ДОТ

ДОТ Вєтрова

Лінійка пам'яті. свічкова хода. 22 червня 2012 року 04 година.

зустріч з жителями с. білогородка

Мітинг у с. Білогородці

квіти біля дверей ДОТу

«Національний музей історії України у Другій світовій війні.
    Меморіальний комплекс»

Ми і клуб "Мужність" м.Глухів

ДОТ №105

ДОТ

25 жовтня 2012 року до Дня визволення України від німецько -фашистських загарбників для учнів 9-11 класів проведена зустріч з Чуйковим В.М., ветераном  Другої світової війни 1939- 1945 років.

1
    2