Візитка школи

Назва закладу: Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Дата заснування: 1 вересня 1992 р.

Директор: Бондаренко Людмила Олександрівна

Кількість учнів: 885

Кількість класів: 32

Змінність навчання: І зміна

Кількість вчителів: 72

Кількість працівників ПЦ: 12

Адреса школи

Електронна адреса

25031, м. Кропивницький,

вул. Космонавта Попова, 28/20, тел.55-83-69

e-mail: [email protected],

сайт:school35Kir.klasna.com

Статут НВО №35

Держстат

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи

Чотири кольори – то чотири ступені освіти:

початкова, базова, загальна та позашкільна освіта,

які дозволяють вільно рухатися у всесвітньому

просторі.

Навчання – це спільна праця вчителя та учня, тільки у співпраці проростає паросток знань.

Прапор

На прапорі кольори з герба плавно переходять на все полотнище,

на якому золотистими літерами нанесена назва школи.

Червоний – то щастя,  то радість буття,

Зелений – надія на краще життя,

Оранжевий колір – то сонячна мрія

А синій – високі дитячі стремління.

Наша історія

Першим директором нашого закладу був Бондарець Сергій Дмитрович.

У 1994-2002 роках школа працювала під керівництвом Катренка Анатолія Миколайовича, депутата міської ради.

З 2002 - 2008 рік педагогічним колективом керувала адміністрація у складі: Проценко Любові Іванівни, директора школи, відмінника освіти України, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя; Дехтяренко Валентини Дмитрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста; Шинкаренко Людмили Сергіївни, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста, відмінника освіти України, депутата міської ради; Новікової Олени Петрівни, заступника директора з виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя, відмінника освіти України.

З березня 2008 року школа працювала під керівництвом директора школи Бабака Т.С. та Бойченко В.А. заступника директора  з навчально-виховної роботи, спеціаліста першої категорії, Дехтяренко Валентини Дмитрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста; Новікової Олени Петрівни, заступника директора з виховної роботи, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя, відмінника освіти України.

З 2016 року школа працювала під керівництвом директора школи Конопата  Ю.О.

З жовтня 2018 року школа працює під керівництвом Бондаренко Л.О.

В перший рік у школі навчалось 1770 учнів у 61 класі, у 1995-1996 році в школі було 79 класів, в яких навчалось 2337 учнів.

У 2003/2004 навчальному році школа налічувала 46 класів, 1261 учень.

У 2008-2009 навчальному році  школа має 30 класів, в яких навчається 786 учень.

За 16 років існування школу закінчили 2466 учнів дев'ятих класів та 1059 одинадцятикласників.

50 учнів були нагороджені золотими і срібними медалями.

Щороку понад 90% випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації. В школі працює 9 методичних об'єднань учителів і дві творчі групи.

Планування методичної роботи здійснюється на діагностичній основі і спрямовується на реалізацію єдиної методичної проблеми "Підвищення педагогічної майстерності вчителів шляхом впровадження нових технологій навчання, елементів ППД". Методична рада школи намагається підтримувати всі прояви творчості вчителів. У вересні в школі пройшли уроки пам'яті В.О.Сухомлинського, у жовтні - літературний конкурс серед учнів 5 - 6 класів "Я складаю казку", у листопаді - конкурс малюнків до казок видатного педагога. Особливо вдало проходить реалізація ідей В.О.Сухомлинського щодо формування розумових здібностей учнів. З цієї проблеми в школі існує система роботи, що включає в себе розгляд цього питання на педагогічній раді, засіданнях МО, створення профільних класів, роботу з обдарованими учнями, активну участь школярів у предметних шкільних, міських, регіональних, обласних олімпіадах, проведення предметних тижнів, конкурсів, вікторин.

Щороку учні школи займають чимало призових місць на міських олімпіадах.  . Журі предметних олімпіад традиційно відмічає високий рівень знань наших школярів, уміння нестандартно мислити, творчо застосовувати набуті знання у географії, біології, історії, правознавства, хімії.

Серед переможців олімпіад вихованці вчителів: Бабич К.І., Василенко А.І., Орлової Т.Б., Скоробогач Л.М., Новікової О.П., Асламової А.Б., Цюпи І.В.Методична рада постійно веде пошук сучасних форм і методів роботи з учителями і вихователями, прагне включити їх в активну діяльність. У цьому допомагають такі форми методичної роботи як засідання методичних об'єднань, творчих груп, семінари-практикуми, консультації. Велику увагу приділяє методична рада організації курсової перепідготовки вчителів.